HM22250350
Dvojčinný hydraulický válec Contarini HM2 60/50x25-350 HM22250350
2-4 týdny
Katalog
dvojcinne-hydraulicke-valce-contarini-hm2.pdf
Parametry produktu
Zdvih 350 mm
Závit připojení hydrauliky G 3/8"
Maximální pracovní tlak 250 bar
Zástavbová délka 530 mm
Vnější průměr válce ⌀60 mm
Vnitřní průměr válce ⌀50 mm
Průměr pístní tyče ⌀25 mm
Průměr uchycení pro čep ⌀20,25 mm
Vnější průměr oka pístní tyče ⌀40 mm
Šířka oka pístní tyče 40 mm
Vnější průměr oka válce ⌀40 mm
Šířka oka válce 70 mm