HM23400250
Dvojčinný hydraulický válec Contarini HM2 70/60x40-250 HM23400250
2-4 týdny
Katalog
dvojcinne-hydraulicke-valce-contarini-hm2.pdf
Parametry produktu
Zdvih 250 mm
Závit připojení hydrauliky G 3/8"
Maximální pracovní tlak 250 bar
Zástavbová délka 460 mm
Vnější průměr válce ⌀70 mm
Vnitřní průměr válce ⌀60 mm
Průměr pístní tyče ⌀40 mm
Průměr uchycení pro čep ⌀25,25 mm
Vnější průměr oka pístní tyče ⌀50 mm
Šířka oka pístní tyče 50 mm
Vnější průměr oka válce ⌀50 mm
Šířka oka válce 80 mm