HM52250350
Dvojčinný hydraulický válec Contarini HM5 60/50x25-350 HM52250350
2-4 týdny
Katalog
dvojcinne-hydraulicke-valce-contarini-hm5.pdf
Parametry produktu
Zdvih 350 mm
Závit připojení hydrauliky G 3/8"
Maximální pracovní tlak 250 bar
Zástavbová délka 560 mm
Vnější průměr válce ⌀60 mm
Vnitřní průměr válce ⌀50 mm
Průměr pístní tyče ⌀25 mm
Průměr uchycení pro čep ⌀20,25 mm
Šířka oka pístní tyče 40 mm
Výška oka pístní tyče 40 mm
Šířka oka válce 25 mm
Výška oka válce 45 mm