HM5063400250
Dvojčinný hydraulický válec Contarini HM5 73/63x40-250 HM5063400250
2-4 týdny
Katalog
dvojcinne-hydraulicke-valce-contarini-hm5.pdf
Parametry produktu
Zdvih 250 mm
Závit připojení hydrauliky G 3/8"
Maximální pracovní tlak 250 bar
Zástavbová délka 490 mm
Vnější průměr válce ⌀73 mm
Vnitřní průměr válce ⌀63 mm
Průměr pístní tyče ⌀40 mm
Průměr uchycení pro čep ⌀25,25 mm
Šířka oka pístní tyče 50 mm
Výška oka pístní tyče 50 mm
Šířka oka válce 30 mm
Výška oka válce 50 mm