HMC1250550
Dvojčinný hydraulický válec Contarini HMC 50/40x25-550 HMC1250550
2-4 týdny
Katalog
dvojcinne-hydraulicke-valce-contarini-HMC.pdf
Parametry produktu
Zdvih 550 mm
Závit připojení hydrauliky G 1/4"
Maximální pracovní tlak 250 bar
Zástavbová délka 730 mm
Vnější průměr válce ⌀50 mm
Vnitřní průměr válce ⌀40 mm
Průměr pístní tyče ⌀25 mm
Průměr uchycení pro čep ⌀20 mm
Vnější průměr oka pístní tyče ⌀50 mm
Šířka oka pístní tyče 16 mm
Vnější průměr oka válce ⌀50 mm
Šířka oka válce 16 mm